- Advertisement -spot_img

TAG

Murat

U spekulua se do të bëhej baba, Murati sqaron situatën

Në portale të ndryshme është shkruar për Muratin se është në lidhje me një vajzë dhe se të dy presin një fëmijë. Djali nga Turqia...

“Për’puthen” befason sërish! Murati pret të bëhet baba

Murati është një ndër konkurrentët e shumëpërfolur në “Për’puthen” që prej hyrjes së tij në program. Pas përfundimit të njohjes me Sindin, ai u deklarua...

U deklarua për të, por Ola nuk mjaftohet : Dyshoj se Murati më tradhëton

Javën e shkuar, Murati u deklarua vetëm për Olën në emision, duke treguar se ka një pëlqim shumë të fortë ndaj saj. Gjatë takimit...

Murati lë në baltë Sindin dhe deklarohet vetëm për Olën

Murati dhe Ola u përshtatën shumë shpejt me njëri-tjetrin, aq sa djali nga Turqia harroi menjëherë Sindin, me të cilën pati disa takime në...

Murati shijon takimin me Olën, por xhelozon për të

Murati është shtrirë në takimin me Olën dhe kanë shijuar njëri tjetrin. Teksa po flisnin, Murati komentoi bluzen e hapur të Olës ndërsa ajo u...

Latest news

- Advertisement -spot_img