- Advertisement -spot_img

TAG

Murati

“Për pak e puthe në buzë”,Mevlani reagon ashpër ndaj takimit të Olës me Muratin

Murati dhe Ola kanë zhvilluar takimin e dytë gjatë kësaj jave në natyrë, ku nuk u treguan aq të afruar. Një pjesëtar i tretë ishte...

Sindi i shkon me thupër Julit dhe bën veprimin e papritur. ‘Atë që dh***, haje’

Teksa jepej takimi i saj me Muratin, Sindi u çua papritur në këmbë shkoi mori një thupër për të vrarë mizat në prapaskenë dhe...

“Më zhgënjeu”, Murati hyn në mes dhe përçan marrëdhënien Sindi-Loco

Ditën e sotme në “Për’puthen” u transmetua takimi mes Sindit dhe Muratit. Më shumë se një takim romantik, u duk se dyshja sqaruan gjithçka...

Sindi nxjerr prapaskenat me Muratin

Murati ka reaguar ndaj Sindit duke thënë se nuk është e afërt ndaj tij në prapaskena. Por në takimin me të, Sindi ka zbuluar se...

Latest news

- Advertisement -spot_img