Sindi i shkon me thupër Julit dhe bën veprimin e papritur. ‘Atë që dh***, haje’

0

Teksa jepej takimi i saj me Muratin, Sindi u çua papritur në këmbë shkoi mori një thupër për të vrarë mizat në prapaskenë dhe ia dha në dorë Julit.

Kjo pasi disa puntata më parë, ai e ofendoi duke e quajtur mizë. “Tani mere këtë dhe vrit mizën meqë the ato fjalë”.

“Dëgjo këtu tani kemi një shprehje këtu në Shqipëri se ti ndoshta s’e di meqë ke jetuar në Greqi, thonë “fjalën që thua mbaje ose atë që dh*** haje,” tha Sindi.

Ndërkohë Juli i tha se ajo ishte thjeshtë batutë. Nuk mjaftoi me kaq por Sindi kaloi edhe tek Mevlani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu