- Advertisement -spot_img

TAG

Murgeshë

Gruaja më e moshuar në Evropë fiton betejën me COVID-19, mbush 117 vjeç

Murgesha 116-vjeçare, e cila feston nesër ditëlindjen e 117, Lucile Randon, dhe që mban titullin “më e moshuara në Evropë”, ka fituar betejën kundër...

Latest news

- Advertisement -spot_img