- Advertisement -spot_img

TAG

musk mars space

Elon Musk: Brenda gjashtë viteve mund të shkojmë në Mars!

Miliarderi i njohur amerikan dhe pronari i SpaceX, Elon Musk, ka bërë me dije lajmin e shumëpritur nga të gjithë në lidhje me udhëtimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img