- Advertisement -spot_img

TAG

nafta

Rama u premtoi rinisjen e punës/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë për naftëtarët: Nuk kemi propozim konkret për…

  Prej kohësh, naftëtarët e Ballshit, kanë mosmarrëveshje me kompaninë e naftës KPTHN, ku theksojnë se nuk kanë marrë pagat e tyre, duke qenë se...

LAJM I FUNDIT/ Djegia e punëtorit së naftës, gjykata merr vendimin për shefin e sigurimit teknik

Gjykata e Fierit ka vendosur sot masën e sigurisë ‘ deryrim paraqitjeje ‘ për  Shefin e sigurimit teknik pranë sektorit të dekantimit në një...

Fier/ Aplikimet për naftën, fermerët sorollaten zyrave

Sorollatje dhe shpenzime të panevojshme për një garë nga e cila nuk janë të sigurt që do të dalin fitues. Aplikimet për subvencionet ne bujqësi...

Latest news

- Advertisement -spot_img