- Advertisement -spot_img

TAG

naftetaret

Rama sot takohet me naftëtarët pas 26 ditëve grevë urie

Gratë naftëtare kanë vendosur të ndërpresin grevën ditën e sotme pas 26 ditëve. Ky njoftim është bërë nga kreu i Sindikatës së naftëtarëve, i...

Naftëtarët: Nuk ka bisedime pa zgjidhur çështjen e pagave

Naftëtarët e Ballshit kanë reaguar pas thirrjes së kryeminstrit për të lënë grevën dhe për të biseduar. Naftëtarët i janë përgjigjur kryeministrit se...

Shteti zgjidhi problemin e të burgosurve, por jo tonin. Jemi si mos më keq/ Reagojnë naftëtarër ditën e 14 të grevës

Në ditën e 14 të grevës së urisë, naftëtarët janë më të vendosur se kurrë për të mos u dorëzuar! Zgjedhja e problemit...

Latest news

- Advertisement -spot_img