- Advertisement -spot_img

TAG

ndryshim

Me thonj dhe dhëmbë të mprehtë, Ed Sheeran transformohet krejtësisht për këtë projekt

Ed Sheeran është transformuar krejtësisht për videoklipin e këngës së tij më të re, "Bad Habits". I veshur me një kostum rozë, me thonj...

WhatsApp pritet të vijë me një ndryshim të ri,mjaft të kërkuar

Facebook, pronari i aplikacionit të njohur për komunikim të menjëhershëm, WhatsApp, po punon për të shtuar një veçori të re në të. Faqet e lajmeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img