- Advertisement -spot_img

TAG

nene

Episod i rëndë/ Nëna i dhuron foshnjën anëtarëve të bandës, për të shlyer drogën e marrë borxh

Një ngjarje tronditëse është shënuar në Brazil. Mediat e huaja raportojnë se një nënë 28-vjeçare, ka përdorur foshnjën e saj dy muajshe, për t’i...

U morën në makinë nga dy persona/ Zhduket nëna shqiptare dhe djali i saj 3 vjeçar në Gjermani. Policia arreston bashkëshortin si të dyshuar

Zhduket një nënë 34 vjeçare shqiptare dhe djali i saj 3 vjeçar në Gjermani. Ata janë parë për herë të fundit në qendrën sociale...

Kërkojnë heqjen e fjalës ‘nënë’ dhe ‘baba’, shpërthejnë reagimet ndaj komunitetit LGBT

Prej më shumë se disa muajsh, komuniteti LGBTI ka propozuar që fjala “nënë” dhe “baba” të zëvendësohen me fjalët “prindi1” dhe “prindi2”. Ky propozim,...

Nëna po pinte hashash, 3-vjeçarja ndërron jetë e bllokuar në makinë

Një 3-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi e ëma e la për tre orë në makinën e mbyllur...

Shokuese/ Fshehu kufomën e nënës për 7 vjet që të merrte pensionin e saj

Një serb që jeton në Paris, Francë, mbajti kufomën e nënës së tij në një apartament për shtatë vjet në mënyrë që të merrte...

Ai thirri me sa forcë kishte: “O ma hape derën, hape derën”, por e moshuara s’e dëgjoi dot. Fjalët e fundit që Shkëlzen Velaj...

Shkëlzen Velaj mbeti i vrarë pak pas mesnatës në qytetin e Vlorës. Mësohet se policia ka gjetur të ndezur makinën e viktimës, gjë që...

Hidhen dyshime mbi bashkëshortin pas vdekjes së nënës 20-vjeçare britanike në Greqi

  Policia greke thotë se është pranë zgjidhjes së plotë të misterit të vrasjes së britanikes 20-vjeçare nga një grup grabitësish në ngjarjen e rëndë...

Gjashtë vëllezërit shqiptarë s’duan t’ia dinë për nënën, ia kanë lënë motrës së vetme: Ty të ra ça të bëjmë ne…

Zana është motra më e madhe e gjashtë vëllezërve, por pavarësisht kësaj, ajo jeton me nënën e sëmurë dhe vajzën e saj invalide. Në...

Nënë për herë të parë, moderatorja tregon domethënien e emrit të djalit

Moderatorja Xhesi Muçaj dhe partneri i saj Oen Nallbani u bënë prindër për herë të parë para pak ditësh. Këtë lajm e bëri të...

Gjykata merr vendimin e papritur/ Mbyti 3 fëmijët e saj të mitur, lihet e lirë 44-vjeçarja

Një 44-vjeçare britanike, që mbyti tre fëmijët e saj u shpall e pafajshme me arsyetimin se vuan nga çrregullime të rënduara mendore. Deidre Morley vrau...

Latest news

- Advertisement -spot_img