- Advertisement -spot_img

TAG

Neritan Ceka

Ishte ulur me nja 6-7 veta, vunë automatikët mbi tavolinë dhe… Ish ministri i Brendshëm Neritan Ceka rrëfen ‘përballjen’ me Altin Dardhën

Ish-ministri i Brendshëm në vitin 1997, Neritan Ceka, ka rrëfyer për emisionin ‘Top Story’ një episod nga takimi rastësor që ka patur me Altin...

Neritan Ceka infektohet me koronavirus, refuzon trajtimin spitalor. Ja si është gjendja e tij

Arkeologu Neritan Ceka është infektuar me Covid-19. Burime për TvT bënë të ditur se Ceka po trajtohet në shtëpi. Të njëjtat burime thonë se...

Latest news

- Advertisement -spot_img