- Advertisement -spot_img

TAG

nevldo hajdaraj

Vrasja e Klodian Rashës: Hajdaraj kërkon gjykim të shkurtuar

Gjykata e Tiranës ka hedhur shortin dhe ka caktuar trupën gjykuese që do shqyrtojë çështjen ndaj ish efektivit Nevaldo Hajdaraj i akuzuar për vrasjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img