- Advertisement -spot_img

TAG

neymar

Videoja virale e Neymar, fansat e sulmojnë dhe e hedhin në tokë

Brazili përballet sot me Ekuadorin, ndeshje e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”. Një incident i vogël ka ndodhur në prag të këtij...

Neymar thyen sërish zemrat e tifozëve të Barcelonës

  PSG ka konfirmuar se Neymar do vazhdojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2025. Gjatë ditës ishte folur shumë se klubi dhe braziliani...

Goditet me thikë në resortin luksoz i dashuri 28 vite më i ri i mamasë së Neymar

Mamaja ‘qeflie’ e yllit brazilian të futbollit Neymar, Nadine Goncalves, ishte me të dashurin e saj 28 vjet më të ri, modelin Tiago Ramos...

Latest news

- Advertisement -spot_img