- Advertisement -spot_img

TAG

njoftimi i policise

E rëndë/ 43-vjeçari vret veten me armë në sy të fëmijëve të mitur dhe gruas së tij (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Fier, ku 43-vjeçari Ilirjan Binjaku ka vrarë veten me...

Parakalime të rrezikshme e shkelje të tjera, policia vendos mbi 4600 gjoba

Drejtoria e Policisë Rrugore vazhdon monitorimin e qarkullimit të mjeteve duke evidentuar një sërë shkeljesh. Kontrollet masive në të gjithë vendin, në zbatim të masave...

Latest news

- Advertisement -spot_img