- Advertisement -spot_img

TAG

nuse

Nusja vdes papritur gjatë ceremonisë së dasmës/ Martesa nuk anullohet, zëvendësohet nga e motra

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi ku një nuse ka humbur jetën gjatë ceremonisë së martesës dhe në mënyrë që dasma te...

Do kërcejë vetëm nusja e dhëndri, dasmorët të rrinë në tavolina. Urdhri i çuditshëm

Nusja e dhëndri do të luajnë valsin e parë, por mysafirët nuk do të mund të kërcejnë valle. Dasmat në Maqedoninë e Veriut do të...

Nusja dhe djali i tij bëjnë për spital babain

Një burrë nga Malisheva ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali dhe nusja e tij. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme ku pas...

E entuziasmuar për zgjedhjet,nusja voton menjëherë pasi u martua

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një qendër votimi në qytetin e Durrësit. Një çift i ri është paraqitur për të votuar menjëherë pasi...

Kjo është nusja që theri vjerrën me thikë

Polica ka arrestuar për Miranda Markja 44 vjeçe, banuese në fshatin Burrim, Maqellarë, pasi theri me thikë vjehrrën e saj Naile Markja, 74 vjeçe,...

Krimi në familjen dibrane, banori : Shkuam dje për ngushëllim, sot marrim vesh që e vrau nusja

Një ngjarje e rëndë tronditi Dibrën së fundmi. Nusja 44-vjeçare Miranda Markja vrau me thikë vjehrrën e saj Nazmije Markja 74 vjeçe në fshatin Maqellarë. Banorët...

Vrasja e vjehrrës nga nusja në Dibër, banorët të shokuar: Nusja ka qenë me të meta

Një vrasje që u zbulua për banorët dhe opinionin publik pas disa orësh. Krimi i rëndë në Dibër, ku nusja Miranda Markja, 44 vjeç...

Nusja i fut thikën në fyt dhe vret vjerrën

Mësohen detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Dibër, ku nusja vrau vjehrrën. Ngjarja në fshatin Burim të...

“I dhemb pak koka”, si i mashtroi nusja fëmijët që dëgjuan ulërimat e vjehrrës

Një ngjarje e rëndë u pë publike mëngjesin e sotëm, ku u mësua se nusja 44-vjeçare kishte therur me thikë vjehrrën e saj 74-vjeçare,...

Detaje nga vrasja e vjehrrës nga nusja, 44-vjeçarja e ka mbajtur për 6 orë trupin e viktimës në shtëpi

Zbulohen detaje të reja në lidhje me vrasjen në Maqellarë të Dibrës, ku nusja 44-vjeçare qëlloi për vdekje me thikë vjehrrën e saj 74-vjeçare,...

Latest news

- Advertisement -spot_img