- Advertisement -spot_img

TAG

Opozitë

Tre “çunat” deputetë të opozitës shkojnë në Londër për t’u relaksuar. Kuvendi e kreu ‘misionin’

Tashmë që parlamenti i vjetër e ka mbyllur misionin e ri, që u finalizua me shkarkimin e presidentit Ilir Meta, deputetët kanë vendosur të...

Një grua kundër Bashës. Njoftimi i Grupit kundër kryetarit. Ja emrat e rinj për kandidatë

Grupimi për PD ka paraqitur sot zyrtarisht dy kandidatura për garën e hapur për kreun e PD-së. Ata janë Edit Harxhi dhe Ibsen Elezi....

Flet Agron Gjekmarkaj: “Do bëj gjithçka që kryeministri të mërzitet, nuk do t’a lëmë bosh parlamentin”

Skena politike nuk ndryshoi, por fusha e shahut në Parlament po. Socialistët në vjeshtë pritet të kenë përballë opozitën tradicionale. GJEKMARKAJ: Do bëj gjithçka që...

Duke brohoritur “Rama ik” pranë takimit të PS, kryeministri: Janë hudhrat tona

Duke mbajtur fjalim para grave dhe vajzave në Tiranë, pranë stadiumit “Air Albania” kryeministri Edi Rama u përball me një situatë të papritur. Një...

Latest news

- Advertisement -spot_img