- Advertisement -spot_img

TAG

oriola marashi

Çfarë po kurdisin Chiara Ferragni dhe modelja e njohur shqiptare

Që blogerja italiane Chiara Ferragni ndjek në Instagram këngëtaren shqiptare Dua Lipa, këtë e dimë. E dimë edhe që janë shoqe të mira. Mirëpo, së...

Oriola Marashi surprizon Albanin, reagimi atij shkakton të qeshura

Ditën e sotme Alban Ramosaj ishte i ftuar në rubrikën “Gjysma Ime” me nënën e tij, që i dedikoi edhe çmimin e parë në...

Më në fund Eros sqaron gjithçka për marrëdhënien e tij me Oriolën

Para disa ditësh në mediat rozë bëri bujë lajmi se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre. Fillimisht dyshimet...

Kush është modelja e cila do të pushtojë pasarelat e “Guess” pas Oriola Marashit

Oriola Marashi ka lidhur një kontratë me markën më të njohur të veshjeve dhe aksesorëve “Guess” në tetor të vitit të kaluar. Modelja shqiptare...

Oriola Marashi shpall fejesën në Kroaci, historia me futbollistin e kombëtares

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti i Kombëtares, Eros Grezda, janë fejuar gjatë një ceremonie private në Zagreb të Kroacisë, ku dhe bashkëjetojnë. Burime për “Panorama...

Latest news

- Advertisement -spot_img