- Advertisement -spot_img

TAG

pajisje elektronike

Sekuestrohen 7 pajisje elektronike, procedohet penalisht pronari i lokalit.

  Vijojnë kontrollet e imtësishme për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Si rezultat i kontrolleve dhe bashkëpunimit me qytetarët evidentohet dhe goditet një rast i...

Latest news

- Advertisement -spot_img