- Advertisement -spot_img

TAG

pandi

Rama zbulon ligjin e parë që do kalojë në Kuvend nëse fiton mandatin e tretë: Do shpallim fëmijët e Republikës…

  Rama: "Kisha ditë që e prisja se është momenti i Pandit, dhe me Pandin kemi një rrugë që vazhdon, një rrugë të gjatë që në...

Latest news

- Advertisement -spot_img