- Advertisement -spot_img

TAG

panik

“Dua të zbres”, Bebe Rexha panikoset gjatë udhëtimit, ja çfarë ndodhi në avion

Bebe Rexha duket se nuk e ka nisur muajin korrik me këmbën e mbarë. Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është gjendur në një...

(Video) Pasagjerët në panik, dikush mundohet të hapë derën e aeroplanit

Pasagjerët e një aeroplani të kompanisë “Delta”, të cilët po shkonin nga Los Angelesi në Atlanta të ShBA-së, janë tmerruar nga një veprimi i...

Fier/ Vëzhguesi rezulton me Covid-19,momente paniku në KZAZ

Një moment paniku është regjistruar në KZAZ numër 59 në qytetin e Fierit, ku një vëzhgues i LSI-së ka rezultuar pozitiv me Covid 19. Kledjus...

Basha flet për skandalin e legalizimeve: Kriminale, për ato familje shtëpia është puna e jetës së tyre

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka cilësuar skandalin e legalizime si kriminale. I ftuar në ‘Syri Tv’, Basha tha se mashtrimi i...

Bie zjarr në kuzhinën e një kopshti,fëmijët dhe edukatoret panikosen

Një zjarr i shkaktuar nga një bombol gazi ka tronditur fëmijët e një kopshti në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Perash” ditën e sotme...

Latest news

- Advertisement -spot_img