- Advertisement -spot_img

TAG

parashikimi i motit

Tekat e motit ndërpresin ditët e plazhit, pas fundjavës së nxehtë priten ditë me shi dhe breshër

Fundjava që po lemë pas u karakterizua nga një mot i qëndrueshëm dhe me temperatura të larta. Por javë që vjen do të na...

Rritje temperaturash, parashikimi i motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb mëngjesi i së shtunës sjell mot me vranësira të shpeshta, të cilat më të dukshme do jenë në skajin verior ku pritet...

Vazhdojnë reshjet e shiut,parashikimi i motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Intervale të shkurta kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në të gjithë Shqipërinë, më të dendura në zonat qëndrore dhe Jugore duke...

Njihuni me parashikimin e motit për sot/ E diel 18 prill 2021

Sipas MeteoAlb kthjellime e vranësira kalimtare kanë dominuar motin në territor duke gjeneruar shira të pakët në zonat qendrore, por mesdita sjell shtim të...

Vranësira dhe reshje shiu,ja parashikimi i motit për ditën e sotme

Alternime kthjellimesh dhe vranësira do të mbizotërojnë ditën e sotme në vendin tonë.Moti do të jetë i qëndrueshëm ,por reshjet e shiut do të...

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme,si do të ndryshojnë temperaturat

Sipas MeteoAlb vendi ynë do të përfshihet nga masa ajrore të qëndrueshme duke diktuar mot të kthjellët në të gjithë vendin. Herë pas here...

Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe ulje të lehtë temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb,...

Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot...

Parashikimi i motit për ditën e mërkurë, 24 mars 2021

Moti parashikohet të jetë kryesisht me vranësira të dendura dhe intervale të shkurtra me diell. Do të ketë reshje shiu të cilat do të jenë...

Si do të jetë moti për ditën e sotme

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti në vend për ditën e hënë parashikohet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura. Parashikohet reshje shiu me intensitet...

Latest news

- Advertisement -spot_img