- Advertisement -spot_img

TAG

Pëllumb Pipero

Mjeku Pipero tregon se cila vaksinë është më efikase

Mjeku Pëllumb Pipero i bëri thirrje qytetarëve të vaksinohen sapo t’u jepet mundësia duke theksuar se të gjitha vaksinat që kemi në dispozicion janë...

Pëllumb Pipero braktis emisionin dhe largohet papritur nga studio. Kisha ankth dhe…

  Mjeku i njohur Pëllumb Pipero nuk ka mundur ta çojë deri në fund praninë e tij në emisionin OPEN në Top Channel. Ai ka...

Pëllumb Pipero infektohet me Covid-19 pas marrjes të dozës së parë të vaksinës Pfizer

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero, është infektuar me koronavirus, ndërsa nuk dihet nëse testimi është kryer nga ISHP apo në klinikën e tij private. Të...

Vaksinohen Pëllumb Pipero dhe Tritan Kalo

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ishte i treti që mori vaksinën kundër Covid-19 në Shqipëri, pas shefes së Infektivit dhe kryeministrit Edi Rama. Pas tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img