- Advertisement -spot_img

TAG

pergatitje

Shëndet/ Rregulli i artë i blerjes dhe përzgjedhjes së gjelit të detit

Kur vjen puna tek kjo e fundit, ekspertët thonë se gjeli ideal për familjen duhet të ofrojë rreth 450 gramë mish për çdo person...

Latest news

- Advertisement -spot_img