- Advertisement -spot_img

TAG

perjetime

Bledi Mane tregon si e përjetoi Covid 19 : Shikoja diçka që rrotullohej në dhomë

Bledi Mane u infektua me Covid 19 dhe pasi rikthimit në studion e emisionit “E Diell”, tregon si e përjetoi sëmundjen. Pasi bën thirrje për...

A jeni kurioz se çfarë shohin njerëzit e verbër në ëndrrat e tyre?

Ju mbase nuk e mbani mend se çfarë keni parë në ëndërr, por është e sigurt që të gjithë shohim ëndrra natën.  As njerëzit...

Latest news

- Advertisement -spot_img