- Advertisement -spot_img

TAG

perputhen

“Do e plasim bombën”, Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj pjesë e “Big Brother Vip”?

Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj janë dy nga konkurrentet e “Përputhen” të cilat arritën të rrëmbejnë një vëmendje mjaft të madhe. Pas përfundimit të emisionit...

Tea Trifoni plot surpriza, vjen si moderatore e këtij programi

Ditën e djeshme, u mësua se ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, po niste një karrierë të re si moderatore në “Top Channel”. Ajo ishte parë...

Çifti i përfolur i “Për’puthen” i jep fund lidhjes: Jam e lirë!

Gilberta dhe Iliri ishin një nga çiftet që arritën të krijoheshin brenda emisionit “Për’puthen +40”. Shumë shpejt ata fituan simpatinë e publikut dhe lidhjen...

“Ku i merr lekët, çfarë pune bën?”, Tea Trifoni i jep përgjigjen epike ndjekësit

Që prej pjesëmarrjes së saj në emisionin “Përputhen” Tea Trifoni është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Ajo u pëlqye shumë nga...

Mevlani dhe Lindita e ‘Përputhen +40’ fotografohen në momente intime

Ish-konkurrentët e "Përputhen" vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në rrjet edhe pas daljes nga programi. Së fundi Princi ka bërë një postim që padyshim...

Mevlani dhe Aristela publikuan foton në shtrat, reagon Lediana

Fotografia e Mevlanit pranë Aristelës mori vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale, sidomos të fansave pro çiftit Mevlan-Lediana. Madje fansat e Ledianës janë vënë...

“Në Dibër flasin shumë për ty”, dikush e pyeti nëse ishte e fejuar përpara “Për’puthen” dhe Jasmina nuk nguron t’i përgjigjet

Jasmin Kadriu ishte një ndër konkurrentet që bëri më shumë zhurmë në edicionin e dytë të “Për’puthen”, sidomos për shkak të romancës së saj...

Në krahët e njëri-tjetrit, Tea poston foton me të dashurin e saj

Pak kohë më parë ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie. Ajo nuk ka zbuluar shumë rreth...

Konkurrentja e “Për’Puthen” përjashtohet nga kisha se u bë pjesë e emisionit

Një lajm jo i mirë u dha puntatën e sotme në "Për’Puthen" për Gilbertën. Ajo është përjashtuar të shkojë në Kishën Ungjillore në Lushnje nga...

Ish-konkurrenti i zhurmshëm i “Për’puthen” së shpejti do të bëhet baba

Formati i dashurisë “Për’puthen” po vazhdon të komentohet shumë edhe pas përfundimit të sezonit të tij të dytë. Nuk kanë munguar thashethemet dhe as...

Latest news

- Advertisement -spot_img