- Advertisement -spot_img

TAG

Philipp Plein

A do t’i pranojnë markat luksoze kriptomonedhat si formë pagese?

Javën e shkuar, Philipp Plein njoftoi se marka e tij luksoze me vendndodhje në Lugano të Zvicrës do të pranojë kriptomonedhat si formë pagese,...

Sukseset e Luana Vjollcës nuk kanë të ndalur, bëhet pjesë e markës luksoze

Luana Vjollca është bërë pjesë e familjes së markës së famshme “Philipp Plein” dhe këtë e bëri të ditur nëpërmjet disa imazheve të publikuara...

Latest news

- Advertisement -spot_img