- Advertisement -spot_img

TAG

Pjerin Xhuvani

Me akuza të forta, diplomati krahason vrasjen e Klodian Rashës me atë të Pjerin Xhuvanit

Diplomati Agim Nesho ka ngritur akuza te forta mbremjen e sotme, teksa krahasoi vrasjen e Klodian Rashes me vrasjen e Pjerin Xhuvanit ne Elbasan...

Zv.ministri flet për vrasjet mafioze në Elbasan dhe Vlorë

Për vrasjet e fundit në Elbasan dhe në Vlorë, autoritetet shqiptare janë duke bashkëpunuar edhe me EUROPOL, por edhe me vende të caktuara të...

Vrasja në Elbasan,Artan Hoxha: Filmimet e anëtarëve të SMV-së,provë e sekuestruar

Përveç kamerave të sigurisë në zonë ku ndodhi vrasja e Pjerin Xhuvanit, gazetari Artan Hoxha tha se provë që do të zbardhë të vërtetën...

LAJM I FUNDIT/ Merret vendimi për Arbër Paplekaj dhe të akuzuarit e tjerë

Gjykata e Elbasanit ka marrë vendimin për 11 të akuzuarit e ngjarjes në Elbasan,vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Gjykata ka vendosur për ish-efektivin e RENEA, Arbër...

Del video. ‘Oi i vranë…’. Momenti kur u vra Pjerin Xhuvani

Ngjarja e rëndë e ndodhur dy ditë më parë në Elbasan, ku gjatë një përplasje me armë midis Strukturës së Mbrojtjes së Votës pranë...

(VIDEO) Momenti i vrasjes në Elbasan,të shtëna dhe ulërima

Përplasja për shitblerjen e votës solli një viktimë në Elbasan katër ditë para zgjedhjeve të 25 prillit. Viktimë mbeti aktivisti i PS, Pjerin Xhuvani,...

Foto nga varrimi i Pjerin Xhuvanit

Ditën e djeshme është përcjellë në varreza Pjerin Xhuvani i mbetur i vrarë pas konfliktit në lagjen "5 Maji". Në këtë konflikt mbetën të...

Qindra banorë marrin pjesë në varrimin e Pjerin Xhuvanit

Një ditë më parë një vrasje ka ndodhur në qytetin e Elbasanit,ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani dhe u plagosën katër persona të tjerë. Qindra...

Kush është djali i biznesmenit të karburanteve në Elbasan,Eldjo Beko

Drejtori i Policisë së Shtetit gjatë konferencës për media të mbajtur ditën e sotme në lidhje me sqarimin e rrethanave të vrasjes së Pjerin...

Ngjarja e djeshme në Elbasan,Prokurori :Nuk janë gjetur materiale zgjedhore

Për të sqaruar gjithë dinamikën e ngjarjes së ndodhur një ditë më parë në Elbasan, Policia e Shtetit bashkë me prokurorët e çështjes kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img