- Advertisement -spot_img

TAG

plagosje

Taksisti dhe çifti konfliktohen për picat me hudhra, gruaja i del përpara makinës dhe plagoset rëndë

Një mosmarrëveshje në lidhje me dy pica me hudhura përfundoi në konflikt fizik në qytetin perëndimor gjerman të Moenchengladbach. Një 23-vjeçare dhe i dashuri i...

Plagosi me thikë një person, arrestohet autori (Emri)

Korçë-  Plagosi me mjet të mprehtë 1 shtetas, kapet dhe shoqërohet nga Policia, autori i dyshuar i ngjarjes. Më datë 23.08.2021, rreth orës 12:15, jemi...

Plagosja me armë në Kurbin, policia zbardh ngjarjen: Gjetëm armën e krimit

Njoftimi i plotë i policisë: Kurbin /Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e djeshme ku u plagos më armë zjarri shtetasi E.P(T). Policia gjen dhe sekuestron armën...

Plagosja me armë në Ksamil, komunikata e policisë: U qëllua në një dhomë hoteli

Njoftimi i plotë i policisë: Sarandë/Informacion paraprak Rreth orës 20:45, në spitalin e Sarandës ka shkuar një 33-vjeçar për ndihmë mjekësore, dyshohet i plagosur me...

(Detaje) Ky është 24-vjeçari që u plagos me thikë në Shëngjin

Detaje të reja kanë dalë në dritë sa i përket ngjarjes së ndodhur pas mesnate në Shëngin ku mbeti i plagosur 24-vjeçari, Markeljan Pepa. Burime...

Plagoset me thikë 24-vjeçari, policia në ndjekje të autorëve

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Bëhet e ditur se rreth orës 20:00, gjatë një konflikti të çastit...

Përplasje e përgjakshme në Greqi, plagosen 3 persona, mes tyre një shqiptar

Një shqiptar dhe dy grekë u dërguan të plagosur në orët e para të mëngjesit në spital, me shumë mundësi pas një përplasjeje të...

E rëndë në Itali/ 41-vjeçari plagos shqiptarin, rruga “mbytet” me gjak

Një ngjarje e rëndë e cila mund të kishte përfunduar me viktima, ka ndodhur dje në Itali, por që sot është bërë publike nga...

LAJM I FUNDIT/ Plagoset me thikë një 42-vjeçar në Berat

Berat/Informacion paraprak Sot rreth orës 18:15, në lagjen “Jani Vruho”, Berat, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi G.D., ka goditur me mjet mprerës...

Të pranishëm në festën e vajzës që dashuronin, shqiptari xheloz godet me thikë italianin

Një sherr për dashurinë ka ndodhur mes një shqiptari dhe një italiani në Firenze. Kanë qenë pesë minuta çmenduri për dy djelmoshat, që kanë debatuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img