- Advertisement -spot_img

TAG

president elbasan

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, dekoron tre sportistë të shquar elbasanas, Hysen Domi, Mihal Gjika dhe Ferdinant Lleshi

Postimi i Presidentit Ilir Meta në Facebook: Në mirënjohje për rezultatet e shkëlqyera të arritura, duke kontribuar denjësisht për zhvillimin cilësor të sportit shqiptar, lartësuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img