- Advertisement -spot_img

TAG

Princi Charles

Pse princi Charles nuk do të marrë pjesë në përurimin e statujës së princeshës Diana

Princi Charles nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e përurimit të statujës së Princeshës Diana. Princi 72 vjeçar i Uellsit, i cili ishte...

Vdekja më misterioze, ja pse princi Charles dyshohej se ishte vrasësi i princeshës Diana

Një ndër ngjarjet më enigmatike është vdekja e princeshë Dianës që nuk harrohet dhe pas kaq shumë vitesh. Së fundmi burime kanë nxjerrë në...

Çfarë duhet të bëjnë njerëzit që janë shëruar nga Covid-19? Na e thotë Princi Charles

Trashëgimtari i fronit mbretëror britanik, Princi Charles së fundmi i bëri thirrje komunitetit mjekësor që në kujdesin shëndetësor të përfshijë një “hartë rrugore” të...

Latest news

- Advertisement -spot_img