- Advertisement -spot_img

TAG

Profesor

Ndahet nga jeta profesori Kosta Gazeli,humb betejën me sëmundjen

Profesori i njohur Kosta Gazeli ka ndërruar jetë në Athinë. Gazeli ka kryer me sukses disa detyra të larta në administratën shtetërore në Ministrinë...

Profesori i njohur: Në Maqedoninë e Veriut ka më shumë shqiptarë sesa paraqet shteti në statistikat zyrtare

  Profesori dhe gazetari i njohur Emin Azemi ka komentuar procesin e shumëpërfolur të regjistrimit të popullsisë që po ndodh në Maqedoninë e Veriut. Sipas tij,...

Ndahet nga jeta Prof. Dr. Mehmet Çeliku

Me hidhërim të thellë mësuam ndarjen nga jeta të Prof. Dr. Mehmet Çeliku. Për më shumë se gjysmë shekulli, Prof. Dr. Mehmet Çeliku dha...

Latest news

- Advertisement -spot_img