- Advertisement -spot_img

TAG

prokuror

Prokurori e paditi në SPAK, zbulohet padia ndaj Ben Blushit

“Ben Blushi në rolin e Drejtorit të Përgjithshëm, vijon të përdorë Top Channel për të sulmuar njerëz të drejtësisë. Pas sulmeve të njëpasnjëshme ndaj Prokurorit...

Sekuestrohen kompjuterat dhe serverat e prokurorit Sali Hasa

Policia ka sekuestruar komjuterat dhe serverat e Prokurorit të Sarandës, Sali Hasa, i cili është është arrestuar me urdhër të kolegëve të tij në...

Kush është prokurori i arrestuar. FNSH dhe oficerët e SPAK zbarkojnë në…

SPAK ka bërë sot një goditje të fortë në jug të vendit, ku është arrestuar prokurori Sali Hasa dhe disa persona të tjerë. Mësohet se...

Merret në mbrojtje prokurori që u kërcënua me plumb

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga kërcënimi i prokurorit Asllan Bajrami, në mënyrën demonstrative duke i vendosur plumb në dritaren e zyrës...

Fishek në dritare, kërcënohet me jetë prokurori (EMRI)

Prokurori i Përmetit, Asllan Bajrami është kërcënuar në krye të detyrës së tij. Burime të sigurta bëjnë me dije, se në dritaren e zyrës...

Kryetari i KLP-së prezanton drejtuesin e ri të prokurorisë së Elbasanit

Kryetari i KLP-së, Gent Ibrahimi, zhvilloi ditën e sotme një takim në prokurorinë e Elbasanit ku prezantoi Kreshnik Ajazin, drejtuesin e ri të prokurorisë...

Vritet një person, plagoset edhe avokati Adriatik Cama. Çfarë ndodhi në lokal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak momente më parë në zonën e ish-ekspozitës, ku një person është vrarë dhe një tjetër ka...

Fill pas vizitës së kryeprokurorit, kërcasin plumbat në Fier mes policisë dhe trafikantëve

Një person ka mbetur i plagosur nga policia në Fier, gjatë një aksioni të uniformave blu për kontrollin e territorit, me qëllim parandalimin e...

Kush është prokurori nga Lushnja që fle në zyrë dhe çuditi KPK-në

  Prokurori i Prokurorisë së Lushnjës, Artan Hazbi u përball të enjten me gjetjet e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, KPK vetëm për kriterin e...

Kush është biznesmeni që u paralajmërua mbrëmjen e djeshme me tritol. Vëlla i ish-prokurorit

Një shpërthim tritoli ka tronditur mbrëmjen e djeshme Mamurrasin, në banesën e një biznesmeni. Sasia e tritolit ka shpërthyer në oborrin e banesës së shtetasit...

Latest news

- Advertisement -spot_img