- Advertisement -spot_img

TAG

publikim

Billie Eilish nuk zhgënjen asnjëherë, publikon këngën “NDA”

Billie Eilish, këngëtarja e preferuar e shumë fansave vjen ditën e sotme me një projekt të ri muzikor. Ajo na kishte paralajmëruar se do...

Ja kur do të publikohet kënga e Ledri Vulës me Majk

Ledri Vula dhe Majk kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellin një këngë të re në bashkëpunim me njëri-tjetrin. Dy artistët publikuan para...

Latest news

- Advertisement -spot_img