- Advertisement -spot_img

TAG

pus

Po tentonte ta pastronte, 65-vjeçari bie brenda në pus dhe ndërron jetë

Një 65-vjeçar me iniciale Q.H. ka rënë brenda një pusi në Kamëz dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Policia njofton se 65-vjeçari ka qenë...

Bie në pus në mesnate, vdes një person

Një i moshuar është mbytur në pus gjatë natës së shkuar në Durrës. Sipas policisë, viktima është identifikuar si 81-vjeçari A. L. Për të nxjerrë...

E rëndë! Foshnja 18-muajshe gjendet i mbytur në pusin e gjyshes së tij

Një foshnje 18 muajshe është nxjerrë e pajetë nga një pus ku kishte rënë. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Nea Malgara,...

74-vjeçari bie në pus

  Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja e ndodhur ditën e sotme në fshatin Agim të Libofshës ku një 74-vjeçar u gjet i mbytur...

Latest news

- Advertisement -spot_img