- Advertisement -spot_img

TAG

reja

Publikohen formacionet zyrtare,Reja zgjedh formacionin anti-San Marino

Shqipëria përballet me San Marinon prej orës 20:45 dhe tashmë janë zbuluar edhe formacionet zyrtare, që janë publikuar nga UEFA në faqen e saj...

Eleminatorët: Me Anglinë nuk dolëm në lojën tonë, ndaj San Marinos me lojtarët më në formë! Ja e vërteta për Kamberin

Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja ka folur para sfidës me San Marinon duke komentuar edhe humbjen me Anglinë. Reja thotë se m Anglinë Shqipëria...

Mungesa në kombëtaren e Shqipërisë/ Mungon Sadiku, Roshi, Gjasula…

Pasi ka publikuar emrat e lojtarëve që do të marrin pjesë në ndeshjet ardhshme, trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, i është përgjigjur pyetjeve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img