- Advertisement -spot_img

TAG

rini

Festa e çmendur e të rinjve pas karantinës (Foto)

Menjëherë pasi Britania e Madhe liroi masat anti-Covid, të rinjtë britanikë rinisën festat e tyre të “çmendura” gjatë fundjavës. E kështu ka ndodhur edhe...

Flet pedagogu: 1/3 e të rinjve në Shqipëri janë kot

Ditën e djeshme u festua Shën Valentini për ata që janë në një lidhje. Por, pikërisht sot, më 15 shkurt festohet edhe Shën Faustini,...

Në këtë opsion po njihen, argëtohen dhe dashurohen të rinjtë shqiptarë

  Të gjithë e dimë që nuk mund të jetojmë pa dashuri, pa flirtime ose pa njohje të reja. Një ndër pasojat e pandemisë ka qënë...

Mos e gjuani me gurë LSI, ajo ju bëri milionerë!

Disa nga njerëzit më të pushtetshëm të LSI ndër vite po largohen dhe, më e bukura është se, bëjnë sikur kanë qenë të persekutuar. Po...

109 vjetori i Migjenit/ Meta: “Rini, thueja kangës ma të bukur që di!”

109 vjetori i shkrimtarit të madh, Migjenit, nuk kishte si të anashkalohej nga presidenti, I cili gjithnjë e më tepër është aktiv në...

Latest news

- Advertisement -spot_img