- Advertisement -spot_img

TAG

rinumerim

Përfundon rinumërimi në qarkun Durrës, ja rezultati

Është mbyllur procesi i rinumërimit në Komisionin e Ankimimeve dhe Sanksioneve për qarkun e Durrësit. Në përfundim të procesit, LSI nuk mundi që të...

Rinumërimi në Durrës drejt fundit, PD vazhdon me humbjen e votave

Në Komisionin e Ankimimeve dhe Sanksioneve janë rinumëruar deri më tani 90 kuti nga 108 gjithsej për qarkun e Durrësit. Mësohet se nga rinumërimi...

Rinumërimi i votave në Berat, i hiqen 20 vota PS-së dhe i shtohen 15 vota LSI-së

Nga rinumërimi i 114 kutive në qarkun e Beratit tabela përfundimtare ndryshon me disa vota por pa cënuar rezultatin e 25 Prillit. Nga të...

KAS pranon kërkesën e LSI-së, ja sa kuti do të rinumërohen

Komisioni për Ankesat dhe Sanksionet ka vendosur që të pranojë kërkesën e LSI-së për rinumërimin e votave në qarkun e Beratit, duke hapur nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img