- Advertisement -spot_img

TAG

Roje

Dëmtoi qafën duke u hedhur në det dhe humbi ndjenjat, i riu shpëtohet nga roja i plazhit

Roja i plazhit në Splille ka arritur t’i shpëtojë jetën një të riu nga Kavaja ditën e sotme. Situata ka qenë tepër serioze pasi djali...

Tragjedi në Mesdhe! Fundoset anija, 21 emigrantë humbin jetën

Të paktën 21 emigrantë nga Afrika vdiqën kur anija e tyre u fundos në Tunizi ndërsa u përpoqën të kalonin Mesdheun për të shkuar...

Ende mister fati i rojës së sigurimit. Hyri për të shpëtuar punonjësit nga zjarri në magazinë

  Edhe pse kanë kaluar shumë orë, Arjan Sala, roja i sigurisë i cili dyshohet të ketë humbur jetën në magazinën që u përfshi nga...

E FRIKSHME/ Tigreshat dalin nga kafazi, vrasin rojen e kopshtit zoologjik

Një roje në një kopsht zoologjik në ishullin Borneo është vrarë nga dy tigresha të llojit Sumatran, të cilat u arratisën nga vendi ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img