- Advertisement -spot_img

TAG

Roskovec

Autobuzi përfshihet nga flakët gjatë natës, dyshimet e para

Fier/Informacion paraprak. Sot rreth orës 02:25, në fshatin Velmish, Roskovec, ka rënë zjarr në autobuzin tip “Man” në pronësi të shtetasit B. T., i cili...

Kultivoi kanabis në serë, arrestohet 50-vjeçari

Një 50-vjeçar në Roskovec të Fierit është arrestuar për kultivim kanabisi. Mësohet se 50-vjeçari me iniciale A. P., u vu në pranga pasi gjatë kontrolleve...

Nis numërimi i votave në Roskovec

Ka nisur procesi i numërimit të votave në Roskovec. Mësohet se ka nisur numërimi në KZAZ 61. Vijon..

Manastirliu në Vlorë : Së shpejti nis vaksinimi për të moshuarit mbi 60 vjeç

Pas Roskovecit, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, u ndal në një tjetër qendër vaksinimi në qytetin e Vlorës, ku njoftoi se...

“Roskoveci si Budapesti!”/Artan Fuga ironi për takimin e kryebashkiakes me Ramën: More rolin e guidës turistike, por …

Akademiku i njohur, Artan Fuga teksa ka komentuar vizitën e kryeministrit Edi Rama sot në Roskovec, nuk i ka kursyer ironitë. Përmes një mesazhi në...

Rama flet për kryetaren e Bashkisë: Mua ma thua ti?! Je shtrigë e ça shtrige

Kryeministri Edi Rama është ndalur sot në Roskovec, ku kryetarja e Bashkisë Majlinda Bufi, po i tregonte rilindjen urbane të qendrës së qytetit, që...

Basha në Roskovec: Mos kujtoni se i kam harruar padrejtësitë ndaj jush! Më 25 prill bëjmë realitet premtimin e madh, iu kthejmë sovranitetin

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vijuar me takimet elektorale, kësaj radhe në Roskovec ku është pritur nga dhjetëra qytetarë. Basha i ka siguruar banoërt...

Latest news

- Advertisement -spot_img