- Advertisement -spot_img

TAG

Rregulla anti-covid

Rita Ora thyen rregullat e Covid-19/ Ja si kanë reaguar ndjekësit e saj

Thyerja e rregullave të Covid-19 ka sjellë rënie të influencës së këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora. Ajo tashmë në rrjetin social Instagram ka humbur...

Kampioni i Juventus-it Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina thyejnë rregullat anti-covid

Kampioni i Juventus-it festoi ditëlindjen e të dashurës së tij në një vend më dëborë, në vendin turistik të Luginës Aosta  por për shkak...

Latest news

- Advertisement -spot_img