Rita Ora thyen rregullat e Covid-19/ Ja si kanë reaguar ndjekësit e saj

0

Thyerja e rregullave të Covid-19 ka sjellë rënie të influencës së këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora.

Ajo tashmë në rrjetin social Instagram ka humbur 220 mijë ndjekës, të cilët vazhdimisht po e akuzojnë për veprimin e bërë.

Këngëtarja është konsideruar si ‘egoiste’ nga policia angleze, edhe pse thuhet se ajo pagoi një shumë të majme gjobe.

Që nga muaji Maj, ndjekësit e Rita-s kanë qenë në rënie të dukshme dhe që nga 29 janar, ajo ka rreth 16,024,000 ndjekës.

E gjithë kjo vjen pasi ajo për ditëlindjen e 30-të organizoi një festë, çka rezultonte si thyerje e rregullave antiCOVID-19.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu