- Advertisement -spot_img

TAG

rrenje kanabis

FNSH dhe RENEA zbarkojnë në Lezhë, sekuestrohen 4 mijë rrënjë kanabisi

Operacioni i Policisë së Shtetit, me strukturat mbështetëse FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar këtë të martë në Lezhë. Në orët e para të pasdites...

Latest news

- Advertisement -spot_img