- Advertisement -spot_img

TAG

rrogozhinë

LAJM I FUNDIT/ Me shpejtësi skëterrë, aksidentohen automjetet

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme pranë "Bishti i Zhurit’’ në Rrogozhinë. Burime për InfoWebTv bëjnë me dije se dy automjete janë aksidentuar...

Aksident i rëndë/ Automjeti përplaset me mjetin që po transportonte rrush, plagosen 3 persona

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në autostradën Rrogozhinë-Lushnjë, pasditen e sotme rreth orës 17:00 në afërsi të fshatit Dushk. Nga informacionet paraprake bëhet...

E frikshme! Burri tenton ta vari me litar, gruaja 35-vjeçare shpëton për mrekulli

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Rrogozhinë. Pas një grindje në familje, burri ka tentuar të varë gruan në litar, por...

Grida Duma denoncon bandat e Rrogozhinës: E kemi mbajtur vendin me forcë

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Open në Top Channel tregoi një prej situatave sipas saj antiligjore gjatë...

Mbyllet procesi,rezultatet e Rrogozhinës nuk janë ashtu siç priteshin

Procesi i numërimit në Rrogozhinë ka përfunduar, duke nxjerrë fituese Partinë Socialiste. Me një diferencë prej 1300 votash ndaj Partisë Demokratike, PS kryeson në Rrogozhinë. Në...

Zgjedhjet 2021/ Përfundon numërimi i votave, ky është burgu ku PD-ja shpallet

  Pasditen e sotme janë numëruar votat e të dënuarve në burgun e Rrogozhinës. Në këtë institucion të vuajtjes së dënimit kanë votuar 53 të dënuar. Pas...

Rrogozhinë/ Plas sherri për votat, Policia rrethon zonën dhe shoqëron disa persona

  Përplasje fizike mes anëtarëve të dy subjekteve politike gjatë procesit të numërimit në Rrogozhinë. Konflikti raportohet se ka ndodhur brenda KZAZ dhe më pas personat...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i shumëfishtë në Rrogozhinë, 3 persona të plagosur rëndë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë ku janë përplasur tre automjete. Burime bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes 3...

Aksi Rrogozhinë – Lushnjë nën pushtetin e akullit, furgoni ‘fluturon’ përmbys në arë

Autostrada Rrogozhinë-Lushnjë në të gjithë gjatësinë është e mbuluar nga akulli dhe rrezikon seriozisht levizjen e mjeteve të qarkullimit në të. Prania e dëborës e...

Ambulanca përplaset me ‘Benzin’ në Rrogozhinë, plagosen 4 person 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë

  Ambulanca përplaset me ‘Benzin’ në Rrogozhinë, plagosen 4 person 2 prej të cilëve në gjendej të rëndë. Ngjarja ndodhi në orët e para të mbrëmjes...

Latest news

- Advertisement -spot_img