- Advertisement -spot_img

TAG

rrufe

Ky është lazeri gjigand që do të “godasë” rrufetë në qiell

Një ekip studiuesish nga Universiteti i Gjenevës ka vendosur një lazer gjigand në majën e një mali, rrezja e të cilit të godasë në...

Ishin duke shëtitur në natyrë, rrufeja vret dy motra dhe plagos rëndë të tretën

Dy motra u vranë, ndërsa një e tretë mbeti e plagosur rëndë pas goditjes nga rrufeja teksa bënin një shëtitje familjare në natyrë në...

Rrufetë e pamëshirshme godasin plot 250 krerë bagëtish

Rrufetë e mëdha godasin 250 krerë bagëtish në Mirditë .Bagëtitë ishin në pronësi të Prena Buruku nga Zaj i Mirditës. Pronari i bagëtive është shprehur...

Pamje e ‘pazakontë’, një shkëndijë e madhe elektrike pushton rrugën

  Ky është momenti i tmerrshëm ku një shkëndijë e madhe elektrike, ka rënë mbi kalimtarët në Rusi. Në pamjet e siguruara nga kamerat e...

Rrufeja godet avionin e pasagjerëve në mënyrë të frikshme

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Panama City, ku një një aeroplan me 140 pasagjerë u godit nga rrufeja ndërsa përgatitej për të...

E godet rrufeja, digjet vila dy katëshe

Një vilë dy katëshe është shkrumbuar mëngjesin e sotëm në fshatin Nehor të Finiqit. Ngjarja ka ndodhur në orën 06:00, ndërsa shkak është bërë...

Latest news

- Advertisement -spot_img