- Advertisement -spot_img

TAG

ruci

Nisin homazhet në nder të deputetit Bashkim Fino,Meta e Ruçi pjesëmarrës

Një ditë e zezë për politikën shqiptare. Koronavirusi i ka marrë jetën deputetit Bashkim Fino, lajm i hidhur që ka prekur politikën dhe opinionin...

“Buzëqeshja e tij nuk do të na ndahet përjetë”, Gramoz Ruçi reagon pas ndarjes nga jeta e Bashkim Finos: Një nga njerëzit më të...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka reaguar pas ndarjes nga jeta e politikanit të njohur Bashkim Fino. Përmes një mesazhi ngushëllimi, Ruçi shkruan se...

Ruçi uron për Ditën e Verës: Pandemia nuk depërton në zonat e jetës shpirtërore

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ka uruar sot Ditën e Verës.  “Dita e Verës, për herë të dytë, festohet në stinë të vështirësuara nga pandemia....

Latest news

- Advertisement -spot_img