- Advertisement -spot_img

TAG

Selfie

Çfarë tregon mënyra se si bëni ‘selfie’ për karakterin tuaj?

Me miliona selfie të postuara dhe të shpërndara nga shumë përdorues në çdo kohë, ne priremi të marrim një përshtypje të personaliteteve të njerëzve...

Mendoni se dukeni të çuditshëm në FaceTime? Kjo është arsyeja

Nëse nuk ju pëlqen vetja kur flisni me kamera, s’jeni të vetmit, por nuk është faji juaj. Kamera e parme e telefonit tuaj ka kënd...

Latest news

- Advertisement -spot_img