- Advertisement -spot_img

TAG

serbe

Ushtarët serbë i vranë babanë dhe dy vëllezërit, 22-vjeçarja nga Kosova rrëfen si i shpëtoi duarve të tyre kur ishte foshnje (Foto)

Tringa është një vajzë nga Kosova, e cila ka botuar librin “Heroi im” që ia dedikon babait të vrarë në luftë. Në një lidhje për...

Historia rrënqethëse e Tringa Kastratit. Serbët e kursyen pasi e zhveshën dhe panë që…

Profesori universitar dhe shkrimtari Milazim Krasniqi ka treguar se sot ka pasur një nga takimet më emocionuese në jetën e tij. Ai thotë se ka...

Tre këngëtaret serbe në Eurovision, këndojnë shqip! Ç’mendojnë për Anxhelën dhe diskutimet politike

  Grupi serb “Hurricane” në një intervistë ekskluzive “Abc e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi treguan se cilat janë pritshmëritë që ato kanë me Eurovizionin...

Plas sherri mes shqiptarëve dhe serbëve, plagosen dy persona

Një përleshje e dhunshme ka ndodhur në Graçanicë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00 në restorantin e quajtur “Bella Vista”, ku janë plagosur dy...

Kërcënoi shqiptarët dhe malazezët se do t’u priste kokën, ‘fashistja’ serbe e pëson keq

Opinioni malazez dhe ai shqiptar në Mal të Zi janë tronditur nga një video e shfaqur në rrjetet sociale, ku një shtetase e quajtur...

Latest news

- Advertisement -spot_img