- Advertisement -spot_img

TAG

shefi postes

Goditet 20-vjeçari nga shefi i postës në gjendje të dehur

Krenar Ducka, shefi i postës në Memaliaj ka goditur një 20-vjeçar dhe më pas e ka kërcënuar. Mësohet se Ducka ka qenë i dehur...

Latest news

- Advertisement -spot_img