Goditet 20-vjeçari nga shefi i postës në gjendje të dehur

0

Krenar Ducka, shefi i postës në Memaliaj ka goditur një 20-vjeçar dhe më pas e ka kërcënuar. Mësohet se Ducka ka qenë i dehur në momentin e ngjarjes.

Lajm në update-im

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu