- Advertisement -spot_img

TAG

Shën Valentin

“Ja çfarë të bën nusja”, partneri i Fjolla Morinës publikon fotot intime nga vaska

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina që prej momentit që bëri publike lidhjes e saj me biznesmenin, Fisnik Syla nuk ka rreshtur së postuari foto pranë...

Fjolla nuk pyet për shtet! Teksa policia e kërkon këngëtarja surprizohet nga dhurata e partnerit

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia. Pasi ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpie. Mbrëmjen e djeshme,...

Shën Valentini festohet edhe mes shoqeve, kështu si Arbana dhe Xhemi

Kush tha që Shën Valentini është vetëm për çifte? Kush tha që kjo festë gëzohet vetëm me partnerin/partneren me të cilin/cilën ke lidhur apo do...

Aurela Hoxha ndau foton e parë me partnerin, por u pendua dhe e fshiu!

Aurela Hoxha prej pak kohësh është larguar nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Spanjë. Modelja ka krijuar dhe një linjë...

Të dashuruar në dëborë!

Dëborë dhe dashuri! Si asnjëherë tjetër më parë dita e të dashuruarve ka veshur vellon e bardhë jo vetëm në dashurinë që partnerët shfaqin ndaj...

Dëborë dhe Shën Valentin! Ja si shprehen qytetarët për atmosferën e kësaj dite

Gazetare: Besiana Biçaku Operator: Bjorgi Hamiti   Shën Valentin i bardhë! Kjo fundjavë u përfshi nga reshjet e dëborës të cilat janë prezente thuajse në të gjithë...

“Surprizoni të dashurin me mëngjesin e preferuar në krevat”, Arbana këshillon ndjekësit mbi festën e Shën Valentinit

Nuk duhet të mjaftojë vetëm një ditë si Shën Valentini për të shprehur dashurinë e madhe për partnerin/partneren e jetës. Mirëpo si mund ta...

Latest news

- Advertisement -spot_img