- Advertisement -spot_img

TAG

shoferet

“Prej një jave policia ngre postoblloqe dhe vendos gjoba, nuk na lënë të punojmë”, ngrihen në protestë shoferët

  Rreth 60 drejtues mjetesh kanë dalë në protestë mesditën e kësaj të premte, pas një vendimi të marrë nga Bashkia e Korcës, pasi nuk...

Konfliktohen shoferët e irrituar nga trafiku, plagoset fëmija 1 vjeç

Një fëmijë 1-vjeçar është qëlluar në kokë gjatë një incidenti që ndodhi në Çikago. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11 në Lake Shore Drive ku...

ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm : Si do bëhet lëvizja te Unaza e Re

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton drejtuesit e makinave për devijimin e trafikut në kuadër të punimeve që po bëhen për Unazën e Re, në segmentin...

Latest news

- Advertisement -spot_img